Biz Kimiz ?

Ekibimiz ve Restorantımız Hakkında

Hakkımızda

Restorantımızın kuruluşu, gelişimi vizyonu ve misyonu ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

Hikayemiz

2006 yılından günümüze işin çıraklığından gelen ustalarımız ve işini severek yapan siz değerli müşterilerimizi ağırlarken hizmet etmekten gurur duyan ekibimizle sürekli kendimizi yenilemeyi ve geliştirmeyi ilke edinip en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.Köşem Izgara Denizli Honaz da hizmet vermektedir.

Köşem ızgara gerek konumu gerek personeli gerekse kullanmış olduğu et le müşterilerine altarnatifsiz teklifler sunmaktadır.
Kullanmış olduğu menü Türkiyenin her yerinden bir lezzet almıştır.
Aparatif düşünen müşterileri için tost,soğuk sandeviç,ekmek arası köfte,ekmek arsı Afyon un meşhur sucuğu,ekmek arası kokoreç gibi seçenekler sunmaktadır.
Doyurucu bir menü beklentisi olan müşterilerimiz için,özenle pişirilmiş kuzu şiş tavuk şiş et şiş,kanat bonfile porsiyon köfte,kaşarlı köfte,kasap köfte seceneklerini sunar.
Ve keyfine düşkün müşterilerimize özel alkollü yerimiz vardır.Siz yerinizi seçin ve gerikalan herşeyi Köşem ızgaraya bırakın.
Sınırsız içecek ve meze çeşitleri sizleri bekliyor.
Tatlıları unutmayın tercih ettiğiniz her menüye özel tatlılar da sizi bekliyor.Yollarınız da biz varız.Bekliyoruz.Rezervasyon tel:0 (258) 816 2038